Sık Sorulan Sorular

 

1. Sipariş sevkiyat süreci nasıl işliyor?

Siparişler otobüs firmaları veya kargolar aracılığı ile gönderilmektedir. Saat 16:30 a kadar verilen siparişler aynı gün, 16:30 'dan sonra verilen siparişler 1 gün sonra kargoya verilir. 16:30 sonrası otobüs ile olan gönderimler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

2. Kargo ücretleri nasıl hesaplanıyor?

Kargo veya otobüs ücretleri alıcıya aittir. Otobüs ücreti mesafeye göre değişmektedir. Kargo ücretleri gramaja göre değişebilmektedir. Dönemsel kampanyalara göre belirli bir sipariş üzerinde ücretsiz kargo opsiyonları sunulmaktadır.

 

3. Ürünlerimiz nasıl paketleniyor?

Siparişlerinizi kargoda ve otobüste taşımaya uygun olacak şekilde hazırlamaktayız.

 

4. Baklava neden şekerlenir?

Ürünlerimizde glikoz şurubu ,koruyucu maddeler , yapay tatlandırıcılar bulunmamaktadır bu sebeple soğuk havalarda donma yapabileceğinden aldığınız ürünleri tüketmeden önce isteğe göre hafifçe ısıtılarak tüketilebilir. Mikrodalgada ısıtmak isterseniz 5-6 sn ısıtılabilir.

 

5. Ürün İadesi ve Şartları nedir?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden aynı gün içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. İade kabulü için gıda ürünlerinde paketin açılmamış olması gerekmektedir. Ürünün faturası, ürünle beraber gönderilmelidir.İade edilecek ürünlerin kutusu ve ambalajı, ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

 

6. Para İadesi

Ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

 

7. Sizinle nasıl iletişime geçebiliriz?

Bize ulaşın sayfası, sipariş hattı ve Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Tüm sorularınız için 

[email protected] adresine mail atabilir,

0342 323 50 52 den siparişiniz ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR